Kadzidło Płynące – Ceramiczny Kominek 2021-08-12
129 zł
Cały kraj / Internet

Aromatly Temple to nasze najnowsze kadzidło płynące. Tworzy zaskakujący efekt spadającego strumienia, który następnie wypływa do naczynia niczym woda ze studni.
Kadzidło Aromatly Temple zapewni piękny zapach w Twoim domu, a co więcej może pozytywnie wpłynąć na samopoczucie, uspokoić, pomóc w relaksie, a nawet usprawnić zasypianie. Knoty, które oferujemy do kadzidła są całkowicie naturalne, a wykonano je z nasączonego olejkami drzewa sandałowego.

Okadzanie pomieszczeń może również oczyścić je ze szkodliwych bakterii i patogenów. W Indiach zostało przeprowadzone badanie, w którym stwierdzono, że po rytualnym spaleniu specjalnej mieszanki drewna i ziół, ilość bakterii i patogenów w powietrzu została zredukowana o 94%.

Niewiarygodny efekt spływającego dymu zaskoczy każdego – wystarczy zapalić czubek kadzidła i umieścić je na szczycie kominka. Aromatyczny dym będzie spadał do wnętrza naczynia, jak również lekko unosił się do góry bezpośrednio z czubka kadzidła. Dzięki temu rozniesie się po całym pomieszczeniu i domu. Kadzidło posiada wymiary: 21.5 cm wysokości i 11.5cm średnicy.

KUP TERAZhttps://www.diny.pl/kominek-zapachowu-studnia
Ocena: 0
Wyświetleń: 79 Dodał(a): superokazje


Komentarze
Inne propozycje