Pomysł na prezent - Lampa Lewitująca Żarówka 2021-08-07
299 zł
Cały kraj / Internet

TYLKO TERAZ 10% RABATU! - DOKONUJĄC ZAKUPU WPISZ KOD: KLIENT10

Spektakularna lampa lewitująca Aurelis Illusion, to definicja nowoczesnego wnętrza. Żarówka unosi się w powietrzu i jednocześnie świeci za sprawą pola magnetycznego. W przypadku braku prądu żarówka nie spadnie, lecz zostanie przyciągnięta. Wyposażona w funkcję bezprzewodowego ładowania telefonu!

Aurelis Illusion wykorzystuje niesamowite rozwiązanie technologiczne polegające na zasileniu lewitującej żarówki za sprawą pola magnetycznego. Dzięki temu uzyskujemy efekt iluzji, która zaskoczy każdego. Żarówkę można włączać i wyłączać za pomocą dotykowego przycisku na podstawie.

Aurelis Illusion to nie tylko niesamowita lampa na Twoim biurku. To także wygodna podstawka dla twojego telefonu wykorzystująca technologię bezprzewodowego ładowania. Wystarczy położyć telefon na miejscu oznaczonym symbolem sygnału. Kompatybilna z większością nowych smarfonów.

Aurelis Illusion zasilana jest kablem podpinanym do gniazdka i wykorzystuje energooszczędną technologię gwarantującą niskie zużycie energii elektrycznej.
Aurelis Illusion to ekscytujący prezent dla każdego. Idealnie nadaje się zarówno dla dzieci, jak i wszystkich osób, które chcą urozmaicić atmosferę w swoim domu i dodać jej fascynującego charakteru.

Zakup lampy Aurelis Illusion nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Każdy produkt Aurelis zakupiony w sklepie jest objęty 2 letnią gwarancją od wad, a dodatkowo każdemu klientowi przysługuje 14-dniowe prawo do zwrotu towaru bez podawania przyczyny w przypadku niezadowolenia.

Link do zakupuhttps://www.diny.pl/lewitujaca-zarowka
Ocena: 0
Wyświetleń: 33 Dodał(a): superokazje


Komentarze
Inne propozycje