Pomysł na prezent - Wieczna Róża Zamknięta w Szkle 2021-08-06
149 zł
Cały kraj / Internet

TYLKO TERAZ 10% RABATU! - DOKONUJĄC ZAKUPU WPISZ KOD: KLIENT10

Idealny sposób, aby wyrazić swoje uczucia względem bliskich osób. Wysokiej jakości prezent kryjący w sobie symbolikę i niesamowity wygląd jednocześnie.

Wieczna Róża Zamknięta w Szkle to idealny, niestandardowy sposób na to, aby wyrazić swoje uczucia względem bliskich osób. Dodatkowo, stanowi piękną ozdobę i symboliczną pamiątkę. Delikatne oświetlenie LED w postaci diod o ciepłym odcieniu światła dodaje produktowi magii i uroku i pozwala rozświetlić wnętrze domu.

Wieczna Róża Zamknięta w Szkle wykorzystuje energooszczędne oświetlenie LED, co zapewnia długi czas działania, nawet przy kilku godzinach świecenia dziennie. Zasilana jest 2 bateriami AAA. Wieczna róża nie zmienia swojego wyglądu z biegiem czasu i zachowuje żywe kolory.

Wieczna Róża w Szkle to alternatywna i oryginalna forma prezentu, która cieszy swoim wyglądem na zawsze. Pozwala zaskoczyć swoją bliską osobę upominkiem, którego się nie spodziewa. Idealnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy, na walentynki, rocznicę, dzień babci, czy dzień matki.

Każdy produkt Aurelis zakupiony w sklepie jest objęty 2 letnią gwarancją satysfakcji, a dodatkowo każdemu klientowi przysługuje 14-dniowe prawo do zwrotu towaru bez podawania przyczyny w przypadku niezadowolenia.

Link do zakupu: https://www.diny.pl/wieczna-roza
Ocena: 0
Wyświetleń: 41 Dodał(a): superokazje


Komentarze
Inne propozycje